Kup teraz - 1 oferta w cenie od 6.50 zł do 44.90 zł

MT Biznes
manifest motywacja
poradniki
manifest motywacja

Motywacja w Polsce może kojarzyć się z banalną odpowiedzią na pytanie: co zrobić by się chciało? To znaczące uproszczenie.

Autor w skuteczny sposób manifestuje własny przepis na szczęśliwe życie. Czy ten przepis można zaadoptować dla siebie? To zależy czego szukasz. 9 deklaracji autora zmusza do myślenia, do chwili namysłu nad naturą człowieka oraz własną sytuacją i...

• Chcę kupić
  • Poradniki, Popularnonaukowe