Manifest motywacji

MT Biznes
2016-01-23
2016-01-23
manifest motywacja

Motywacja w Polsce może kojarzyć się z banalną odpowiedzią na pytanie: co zrobić by się chciało? To znaczące uproszczenie.

Autor w skuteczny sposób manifestuje własny przepis na szczęśliwe życie. Czy ten przepis można zaadoptować dla siebie? To zależy czego szukasz. 9 deklaracji autora zmusza do myślenia, do chwili namysłu nad naturą człowieka oraz własną sytuacją i motywacją. Deklaracje nie są ściągą, którą należy wydrukować i powiesić nad biurkiem. Raczej nazwałbym to wytycznymi, które pomogą Ci skuteczniej poruszać się drogą, do Twoich celów.