Szczęśliwa kobieta

9788365372079
szczęśliwa kobieta
poradniki
anigra

Urodziłaś się, by być szczęśliwa! To Twoje naturalne prawo. Wiedziałaś o tym? Kobiety często myślą o innych. O rodzinie. O dzieciach. Wielu rzeczy sobie odmawiają. Uszczęśliwiają innych. Dbają, troszczą się o najbliższych. Jednak nie zawsze pamiętają o sobie i o tym, by z miłością zatroszczyć się o siebie. Renata Wrona – coach i trenerka pragnie być towarzyszką Twojej podróży i pomóc Ci...

Urodziłaś się, by być szczęśliwa! To Twoje naturalne prawo. Wiedziałaś o tym?

Renata Wrona – coach i trenerka pragnie być towarzyszką Twojej podróży i pomóc Ci odkrywać szczęście, które jest na Twojej drodze, a o którym już być może zapomniałaś…

"Prowadząc sesje coachingowe, spotykam wiele mądrych, pięknych kobiet, które żyją w świecie wymyślonych im przez innych, robią rzeczy na które nie mają ochoty, nie czują się szczęśliwe, ale boją się zmiany.

Pragnę umocnić kobiety w przekonaniu, że spełniać swoje marzenia. Chcę, aby dzięki książce uwierzyły, że warto zadbać o siebie, swoje bezpieczeństwo finansowe, zdrowie, rozwój, wizerunek."

"Szczęśliwa kobieta" to książka, którą powinnaś mieć przy sobie, a będzie Ci ciągle przypominać, że:

Masz prawo być szczęśliwa!

źródło opisu: jaknapisacksiazke.pl

źródło okładki: jaknapisacksiazke.pl

YakieFayne | 2016-10-17
Przeczytana: 01 października 2016

Wspaniała książka/poradnik, który krok po kroku prowadzi nas do szczęścia. Pomaga zrozumieć własne potrzeby, zacząć żyć w zgodzie z własnymi przekonaniami. Na każdym etapie prowadzi, podpowiada i wyjaśnia.
polecam z czystym sumieniem <3

| 2016-07-08
Przeczytana: 08 lipca 2016

Fantastycznie optymistyczna ksiazka - poradnik pozytywnej szczesliwej kobiety Renata Wrona Trener, Coach Doradza jak najblizsza przyjaciolka jak polepszyc swoje zycie. Bo nigdy nie jest tak dobrze, zeby nie moglo byc lepiej!
Wejrzenie w siebie, posluchanie swojego wewnetrznego glosu, proste ale wymagajace zaangazowania, zatrzymania sie cwiczenienia majace na celu wykreowanie uwaznosci i prowadzace do dokonanie wewnetrznej przemiany.
Autorka tym bardziej wiarygodna, ze sama nauczyla sie jak byc szczesliwa i spelniona. I teraz dzieli sie z nami wszystkimi madrym slowem i niesamowicie pozytywna energia.

Pozycja definitywnie warta zglebienia!! Odmieni Twoje zycie na dobre :)

fanka-ksiazek | 2016-07-07

Często sięgam po poradniki, lecz ten jest wyjątkowy. Jest to pozycja napisana przez kobietę dla kobiet, z ogromnym wyczuciem, subtelnością, delikatnością - bez mądrzenia się, narzucania swego puntu widzenia, a jednocześnie z ogromną zawartością wiedzy.
Autorka Renata Wrona podaje propozycje, jak można żyć lepiej, radośniej i wskazuje przykłady ze swego życia. Idealnym uzupełnieniem są ćwiczenia do wykonywania w domu.
Polecam!!!
Sięgam po nią po raz kolejny. I na pewno będę do niej wracać.