Szczęśliwa kobieta

2016-02-17
2016-02-17
9788365372079
szczęśliwa kobieta

Luty był miesiącem książek motywacyjnych. Książka Renaty Wrony to pozycja typowo motywacyjna. Myślałam też, że w książce znajdzie się typowo kołczowy bełkot, ale tak nie było. Porwała mnie i zachęciła do przemyślenia kilku ważnych kwestii. Renata Wrona pokazuje ścieżkę, którą musisz przebyć, aby być szczęśliwą. W środku znajdziecie również ćwiczenia z zostawionym miejscem do wypełnienia. Świetna książka dla wszystkich kobiet, które chcą zmienić swoje życie, ale brakuje im motywacji. Ja wrócę do niej pewnie nie raz. POLECAM

Często sięgam po poradniki, lecz ten jest wyjątkowy. Jest to pozycja napisana przez kobietę dla kobiet, z ogromnym wyczuciem, subtelnością, delikatnością - bez mądrzenia się, narzucania swego puntu widzenia, a jednocześnie z ogromną zawartością wiedzy.
Autorka Renata Wrona podaje propozycje, jak można żyć lepiej, radośniej i wskazuje przykłady ze swego życia. Idealnym uzupełnieniem są ćwiczenia do wykonywania w domu.
Polecam!!!
Sięgam po nią po raz kolejny. I na pewno będę do niej wracać.

Wspaniała książka/poradnik, który krok po kroku prowadzi nas do szczęścia. Pomaga zrozumieć własne potrzeby, zacząć żyć w zgodzie z własnymi przekonaniami. Na każdym etapie prowadzi, podpowiada i wyjaśnia.
polecam z czystym sumieniem <3

polecam z czystym sumieniem <3

• Rozwój osobisty/Psychologia/Poradniki
  • 2017
  • Półka Prezentowa
  • Psychologia i duchowość
  • Z polecenia do kupienia
  • Psychologia

Dodaj cytat z książki Szczęśliwa kobieta