Siła Zamiaru

Wydawnictwo: Media i Rynek
Panana25

źródło okładki: http://selkar.pl/img/product_media/144001-145000/1...»

Alicja27 | 2018-03-06

Po przeczytaniu pierwszej ksiazki autora nie wątpiłam ze musze przeczytać i tą pozycję autora. Warto. Książka zmienia życie.

PiórkoAngeliki | 2017-07-02
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 26 czerwca 2017

Autor w dużym skrócie i trochę(wg.mnie) niedokładnie opisuje to,co zawarł w 9 tomach Vadim Zeland .Przede wszystkim,nie muszę spełniać 10 kroków.U Zelanda wybieram cel i mam niewzruszony zamiar,wiedzę,że go już mam i juz.I cel przychodzi do mnie.

irka1998 | 2017-01-06
Przeczytana: 2009 rok

Polecam serdecznie Sinielnikowa. Ale tylko tym którzy wierzą w tajemnice umysłu i to że mamy wielkie możliwości jego wykorzystania. Kto wierzy że to nie bajka będzie z tej książki zadowolony i znajdzie w niej coś dla siebie na pewno.