Tajemnice podświadomości

Okładka książki Tajemnice podświadomości Walerij Sinielnikow
Okładka książki Tajemnice podświadomości
Walerij Sinielnikow Wydawnictwo: Media i Rynek nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Media i Rynek
2008-09-17
2008-09-17

Polecam lekturę. Nie zaszkodzi a może pomoże.
Warto zdać sobie sprawę ze swoich złych nawyków i przekonań ukrytych głęboko, które siedzą w naszej podświadomości. Trzeba spróbować je wyeliminować.
Autor uczy żeby żyć w zgodzie z sumieniem i być dobrym dla innych (nawet w myślach).
Karma wraca.

Polecam lekturę. Nie zaszkodzi a może pomoże.
Karma wraca.

Auto pisze w bardzo wciągający sposób o rzeczach, które wywołują w czytelniku poczucie wiedzy tajemnej. Zwyczajnie chce się, żeby to wszystko była prawda - łatwo o bezkrytyczne akceptowanie wszelkich prawd autora. Jako laik dopatrzyłem się jednak błędów merytorycznych i manipulacji, strach pomyśleć ile tego tam jest w rzeczywistości. Osoby z otwartym umysłem znajdą ciekawy punkt widzenia, ale moim zdaniem niewart poddawaniu się takiej indoktrynacji.
Nie zaszkodzi, ale warto zachować zdrowy sceptycyzm.

Wspaniała pozycja! Lektura pozwala spojrzeć ma różne schorzenia, choroby bądź myśli z innej perspektywy. Wiele wyjaśnia, uczy jak rozwiązać problemy i samemu wyleczyć się z chorób. Uczy jak dotrzeć do swojej podświadomości. Jest to książka, do której z pewnością powrócę nie raz. Myślę, że za każdym razem, gdy ją przeczytam nauczę się czegoś nowego. Autor wyjaśnił wiele sytuacji i podał dużo przypadków i przykładów z życia codziennego, co również bardzo pomogło w odbiorze podanych sytuacji. Spojrzenie na świat i relacje z ludźmi, które autor przedstawił odpowiadają moim wyobrażeniom. Książka daje do myślenia i pozwala uwolnić myśli oraz zajrzeć w głąb siebie. Lektura warta polecenia.

Obowiązkowa lektura dla tych co chcą zrozumieć i zmienic coś w swoim życiu. Autor tłumaczy przyczyny różnych zdarzeń i chorob. Wszystko zależy od nas samych. Polecam dla każdego kto nie moze uporać sie z przeszłościa i ciągnie za sobą jakieś negatywne obrazy i poczucie winy.

Nie od dziś wiadomo że mamy wielką siłę w sobie, pozytywne myślenie zmienia wszystko.
Sinielnikow podpowiada w jaki sposób możemy wykorzystać naszą wewnętrzną siłę żeby być zdrowym, pokonywać choroby których już się nabawiliśmy, by mieć radość ze wszystkiego i być ze wszystkim pogodzonym nawet z trudnymi doświadczeniami w życiu.
Sinielnikow wypowiada na głos tezę która może wydawać się niektórym dość kontrowersyjna otóż: wszystkie choroby, nieszczęścia my sobie fundujemy,nawet choroby czy nieszczęścia które spotykają nasze dzieci, na początku z niedowierzaniem czytałam tego rodzaju opinie autora ale gdy się tak zastanowić...sami wyróbcie sobie opinię.
Obok tej pozycji nie można przejść obojętnie, napewno książka skłania do analizy i własnych przemyśleń.
Podsumowując:
Książka zachęca do wielkiej osobistej przemiany, zajrzyj w głąb siebie i przeanalizuj informacje zamieszczone w książce znanego psychologa.
Zamierzam zapoznać się z innymi pozycjami autora.
Polecam

Sinielnikow wypowiada na głos tezę która...

Pokazuje jak funkcjonujemy wewnątrz nas samych. Pozwala zrozumieć siebie i pobudza do dalszego głębszego poszukiwania w nas pobudek jakie nami kierują we wszystkim co robimy.

Warto zapoznać się z punktem widzenia Sinielnikowa. Książka daje szersze spojrzenie na nas samych, na nasze myśli i działania, które pomyślane/powiedziane wędrują w eter a potem wracają. Nie rozwiązane problemy wracają w coraz cięższej "wersji". Polecam

• Rozwój osobisty
  • 1 Mam druk
  • Ze studiów
  • Ezo

Dodaj cytat z książki Tajemnice podświadomości