Wprowadzenie do finansów i bankowości

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
6 (4 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
biznes, finanse

Podręcznik napisany z myślą o studentach, którzy zagadnienia finansów i bankowości chcą mieć przedstawione w sposób zwięzły, jasny, ale bez nadmiernych uproszczeń. Autor wybrał do prezentacji tematy absolutnie niezbędne, dostosowane do wymagań minimu

Literatka | 2013-09-12
Przeczytana: 12 września 2013

Była to pierwsza książka z jaką miałam styczność dotycząca dziedziny ekonomii. W gruncie rzeczy dla osób, które pragną jedynie pobieżnie poznać zasady funkcjonowania świata finansjery i mają podstawy na ten temat jest to dobra książka. Natomiast dla osób jak ja - zielonych w tym temacie i próbujących się chociaż trochę odnaleźć w całym galimatiasie informacji jest to sposób okrężny na zdobycie wiedzy. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy, m. in. tego, że istnieją różne formy leasingu i banki muszą spełnić tysiące klauzul bezpieczeństwa klienta, żeby mogły prawnie funkcjonować. A to sprawia, że człowiek zaczyna się zastanawiać jak to możliwe, żeby w ogóle mogło być założone "Amber Gold".

Voter101 | 2011-06-11

Idealne wprowadzenie w świat finansów.

piotrk7 | 2016-03-13
Przeczytana: 05 września 2013