Kredyt mieszkaniowy i budowlany

Wydawnictwo: C.H. Beck
biznes, finanse

W okresie kilku ostatnich lat obserwujemy gwałtowny wzrost zainteresowania kredytami mieszkaniowymi. Ubiegają się o nie już setki tysięcy osób. Nie odbywa się to bez problemów. Przed uzyskaniem kredytu trzeba załatwić liczne formalności, dokonać wyboru właściwego banku i przede wszystkim właściwego typu kredytu. Bardzo duża liczba kredytów i duże zróżnicowanie ich kosztów wcale nie ułatwiają wyboru. Niniejsza publikacja jest pierwszym w Polsce poradnikiem z zakresu kredytów hipotecznych. źródłami pracy są książki, artykuły, materiały banków, firm deweloperskich i ustawy. Do szczególnie interesujących należą publikacje i materiały wewnętrzne banków i przedsiębiorstw pośrednictwa kredytowego.

bzyku | 2015-01-01
rabiqz | 2015-12-12