Oczarowana

Cykl: Historie Prawdziwe (tom 60) | Seria: Historie Prawdziwe
Wydawnictwo: Hachette Polska

Leigh poznała Jasona na castingu. Ona miała wówczas dwadzieścia dwa lata, on był od niej o niecałe cztery lata młodszy. Tak zaczął się ich burzliwy związek, obfitujący w rozstania i powroty. Leigh uzależniła się od tej toksycznej relacji i nigdy nie potrafiła do końca zerwać kontaktu z Jasonem. Kiedy dowiedziała się, że zginął w wypadku, postanowiła wyruszyć w podróż śladami wspomnień- do ich ukochanego Nowego Meksyku.

Co sprawiło, że Leigh była pod tak silnym wpływem swojego chłopaka, mimo że nie traktował jej tak, jak na to zasługiwała?

Czy Leigh odnajdzie siebie po powrocie do Nowego Meksyku?

Czy powrót do przeszłości pomoże jej uporać się z teraźniejszością?

źródło opisu: Opis Wydawcy

źródło okładki: Wydawnictwo Hachette

annlynn_ | 2016-07-13
Przeczytana: 11 lipca 2016

To pierwsza tak niska ocena, jaką wystawiłam książce. Dla niektórych może to być krzywdzące, bo jak można tak nisko ocenić czyjąś pracę?
Odnoście pozycji-będę szczera, książka jest nudna. Dla mnie ciągnęła się jak flaki z olejem. Bohaterowie może i ciekawi, ale sama historia szału nie robi. Ona ślepo zakochana, on jest typowym małolatem, który chce się wyszaleć, dodatkowo młodszym od niej.
Sięgnęłam po książkę, ponieważ oczekiwałam czegoś lekkiego, od tak do poczytania po cięższych pozycjach. Niestety, kiedy zacznę coś czytać, muszę to skończyć. I tak męczyłam się trzy dni. Jestem pełna podziwu dla siebie, że dotrwałam do końca.

ANNA | 2016-01-17
Na półkach: Przeczytane, Na półce

Taka babska lekturka. Ona zaślepiona, on głupkowaty gówniarz. Bohaterzy jak wiele\wielu z nas, nie mniej jednak czytałam z wielką przyjemnością. Brakuje to zwrotów akcji, wielkich cierpień bohaterów, fajerwerków i zaskoczenia, ale jest ciekawa. Typowe amerykańskie miasteczko w którym bohaterzy próbują stanąć na własne nogi bo jak wiadomo młodość, miłość i rozum nie idą w parze, raczej z marzeniami o lekkim, przyjemnym życiu.