zdrowie, medycyna
LubimyCzytać

Bądź zdrowy i dobrze poinformowany.W tej książce znajdziesz odpowiedzi na nurtujące cię pytania.Ponad sto najczęstszych objawów chorobowych i problemów zdrowotnych omówionych przez zespół doświadczonych lekarzy i pielęgniarek.Od alergii po zgagę- Informacje o objawach i przyczynach rozmaitych dolegliwości- Porady na temat samodzielnego łagodzenia objawów- Czego unikać - co może pogorszyć twój obecny stan- Pytania, jakie może ci zadać lekarz- Słownik niezbędnych terminów medycznych

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!