Bastion Straconych Dusz

Tłumaczenie: Wiktor Jaranowski
Seria: Dungeons & Dragons. Adventure
Wydawnictwo: ISA
Bastion of the Broken Souls

Przygoda dla 18-poziomowych postaci Odwieczna walka demonów dobiega końca, zagrażając równowadze wszelkiego istnienia. U podstaw tej krwawej waśni tkwi legendarny potwór, który za wszelką cenę pragnie nieśmiertelności. Tylko najpotężniejsi bohaterowie mają szansę sprostać zagrożeniu wykraczającemu poza granice wszelkiego poznania. Bastion Straconych Dusz jest zamkniętą przygodą do gry...

Przygoda dla 18-poziomowych postaci

Bastion Straconych Dusz jest zamkniętą przygodą do gry DUNGEONS & DRAGONS?. Wyzwanie to, przeznaczone dla 18-poziomowych bohaterów D&D?, zmusi ich do stawienia czoła niektórym z najpotężniejszych istot multiwersum.

Podręcznik Gracza, Przewodnik MISTRZA PODZIEMI oraz Księga Potworów są niezbędne, aby Mistrz Podziemi mógł wykorzystać tę przygodę.

Antagonista Esklaważu | 2016-10-23
Oli_10 | 2014-02-05