Wielka księga domowych wyrobów

LubimyCzytać

Coraz częściej szukamy zdrowej alternatywy dla powszechnie oferowanych produktów spożywczych. Często kupujemy w punktach ze zdrową żywnością lub na targu. Rozglądamy się za produktami dobrymi, bez konserwantów, zawierających wartości odżywcze i smak. Z coraz większą chęcią podejmujemy się również domowej produkcji pieczywa, wędlin, dżemów czy masła i serów. Trudno bowiem o większą satysfakcję niż pojawiające się na stole aromatyczne i - przede wszystkim - zdrowe potrawy przygotowane przez nas samych. Zgromadzone w książce informacje zaznajomią Czytelnika z zasadami odpowiedniego doboru surowca i różnorodnymi sposobami ich obróbki. Nagrodą za cierpliwość i włożony trud z pewnością będzie niezwykły zapach i smak przygotowywanych posiłków.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!