Idealny makijaż

2 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9788378451976
poradniki
LubimyCzytać

Książka odsłania tajemnice perfekcyjnego makijażu. Zawiera uniwersalne porady oraz wskazówki dotyczące technik jego wykonywania. To praktyczny poradnik dla kobiet w każdym wieku.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Mylengrave | 2017-04-27
Na półkach: Przeczytane, Uroda
Przeczytana: 08 kwietnia 2017

Książka, a raczej nawet "książeczka" dla osób, którym się bardzo nudzi albo akurat czekają na autobus i pomyślały, że coś poczytają na poczekaniu, a w kiosku nie było niczego ciekawszego. Nic interesującego, jak Boga kocham nie dowiedziałam się z tej książki absolutnie niczego. Dużo zdjęć, porady, które są bardziej niż oczywiste, żadnych konkretów. Jak ktoś się zna, tylko się zirytuje, jak ktoś się nie zna, dalej się nie będzie znał.