Judasz

Wydawnictwo: Amber
Judas
Judasz
dona

Makabryczne zabójstwo w Rzymie. I następne w Londynie... Paul Aston i jego partnerka z MI-6 zostają przydzieleni do supertajnej komórki, która ma rozwiązać zagadkę tajemniczych śmierci byłych agentów. Nieoczekiwanie trop prowadzi do byłego mentora Paula. Ale w świecie szpiegów nic nie jest tym, na co wygląda. Młodzi agenci mogą ufać tylko sobie, zastawiając zasadzkę, w której przynętą będą oni sami...

Przeczytana: 23 kwietnia 2012

Książkę należy traktować jako kolejną część „Mentora”. Jak dla mnie bardzo ciekawa fabuła. Historia ludzi uwikłanych w rządową instytucję zwalczającą terroryzm. Ich nieustanna walka ze złem, i rozdarciem wewnętrznym. Autor bardzo skutecznie ukazuje mroczne tajemnice tej organizacji, ale również życie więzienne w murach o zaostrzonym rygorze. Nie oszczędza również prawników. Dominuje żądza pieniądza. Wszystko to na tle morderstw, pozornie nie do wykrycia.
Polecam

bela | 2012-01-21
Przeczytana: 21 stycznia 2012

Dość dobra ale dla jasności sytuacji dobrze byłoby przeczytać najpierw pierwszą powieść tego autora "Mentor".

Aneta_Sobalska | 2012-08-17
Przeczytana: styczeń 2012

Książka bardzo mi się ppodobała. Szczególnie wątki dwóch głównych bohaterów. Polecam

Mariusz | 2016-10-21
Przeczytana: 21 października 2016