Pasje i uspokojenia. Część 1

Wydawnictwo: Edipresse
LubimyCzytać

"Pasje i uspokojenia" to powieść o młodej warszawskiej aktorce, rozdartej między rolą żony i matki a karierą zawodową. Z jednej strony uroczy czteroletni syn i zapracowany, kochający mąż, z drugiej oferty ze świata filmu. Po festiwalu w Cannes pojawiają się kuszące propozycje nowych ról. Jeśli Anna je przyjmie i da się porwać przez "wielki świat", jej życie osobiste może mocno ucierpieć. Bohaterka ma jasno wytyczony cel. Czy zdoła go osiągnąć bez utraty tego, co kocha?

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!