Wycieczka - ucieczka

Wydawnictwo: Edipresse
Kasia

Wycieczka - ucieczka to pogodna opowieść o pełnej przygód rowerowej wyprawie podjętej przez pewne rodzeństwo podczas nieobecności rodziców. W przedsięwzięciu uczestniczy także ich energiczna babcia. Tom zawiera ponadto trzy inne opowiadania, napisane przez Stanisławę Fleszarową - Muskat z myślą o młodym czytelniku: "Papuga pana profesora", "Portret dziewczyny na zielonym tle" oraz "Wzór dla kapitana". Każde z nich skłania czytelnika do zadumy nad tym, co w życiu człowieka jest naprawdę ważne.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: https://www.najlepszyprezent.pl/wycieczka-ucieczka_p90967

wiejskifilozof | 2017-07-28

Szybka jak jazda na rowerze,pogodna i przyjemna .Jak pies Syfon.Bardzo optymistyczna jak milicjant Wesołowski.
Uważam,że przeczytanie tej książki.Było moim obowiązkiem.

Pinova | 2015-07-07
Przeczytana: 16 lutego 2015