Okolice Krakowa. Mapa turystyczna. 1: 50 000. Compass

LubimyCzytać

Mapa dwustronna w atrakcyjnej skali z dużą ilością informacji turystycznych, szlaków pieszych i rowerowych. Obszar mapy: Sułoszowa na północy, Myślenice na południu, na zachodzie Wadowice i Bochnia na wschodzie. Na mapie znajdują się wszystkie najważniejsze tereny rekreacyjne w pobliżu Krakowa m.in. wszystkie dolinki podkrakowskie, Ojcowski Park Narodowy, Pogórze Wielickie, Puszcza Niepołomicka. Szlaki turystyczne piesze i rowerowe, siatka GPS.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!