Świętokrzyskie część zachodnia. Mapa turystyczna. 1 : 100 000. Compass

LubimyCzytać

Jednostronna mapa turystyczna w skali 1:100 000. Obejmuje obszar zachodniej części województwa świętokrzyskiego: od Stobnicy, przez Rzuców, Busko Zdrój po Szczekociny i Przedbórz.W treści mapy: atrakcje krajoznawcze, turystyczne i przyrodnicze oraz szlaki piesze, rowerowe, kajakowe i konne. Siatka GPS.Na odwrocie mapy znajduje się informator turystyczny bogato zdobiony fotografiami.Uzupełnieniem jest mapa: "Świętokrzyskie - część wschodnia"

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!