Switzerland. Mapa samochodowo-turystyczna 1:350 000 Express Map

LubimyCzytać

Dwustronnie laminowana, wygodna w składaniu i trwała mapa samochodowa Szwajcarii*stan dróg 2013, odcinki w budowie*szczegółowa kategoryzacja i numeracja dróg*odległości drogowe w kilometrach*lotniska międzynarodowe*atrakcje turystyczne*plastyczna rzeźba terenu, lasy, parki narodowe*opisy pasm górskich oraz najważniejszych szczytów*plany centrów miast: Bazylea, Genewa, Zurych*skorowidz miejscowości.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!