Antologia diet dla każdej z diet: opisy, fazy, jak stosować, przykładowy jadłospis, za i przeciw

Wydawnictwo: Rafael
8 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
zdrowie, medycyna
LubimyCzytać

Dla każdej z diet "za" i "przeciw", zdrowy rozsądek i "właściwa waga". Niniejsza pozycja przedstawia niektóre diety najbardziej rozpowszechnione w ostatnich kilkudziesięciu latach. Zaprezentowaliśmy nie tylko klasyczne diety odchudzające, ale również oczyszczające oraz ogólne wskazówki żywieniowe dla osób pragnących prowadzić zdrowy styl życia i specyficzne zalecenia żywieniowe dla osób cierpiących na różne choroby. Celem naszej publikacji poza ukazaniem panoramy najbardziej znanych diet jest przede wszystkim przedstawienie ogólnych zasad zdrowego żywienia obowiązujących wszystkich i użytecznych w celu prowadzenia zrównoważonego stylu życia.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Albert | 2017-04-08
Przeczytana: 08 kwietnia 2017

Polecam dla wszystkich będących na diecie