albumy
LubimyCzytać

Album o katowickich parafiach i kościołach jest niezwykle cenną publikacją. Przede wszystkim sposób przekazu i ukazania treści jest jak dotąd niespotykany. Książka łączy w sobie formę albumową z niezwykle rzetelnym, ale i łatwym dla odbiorcy opisem miejsc, kościołów czy wnętrz sakralnych. W bardzo atrakcyjnej szacie graficznej można znaleźć wiele istotnych i konkretnych informacji związanych z historią parafii i budową nowych świątyń. Wydawnictwo polecam nie tylko miłośnikom kościołów i Katowic.ks. dr Leszek Makówkahistoryk sztuki

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!