Prawo o ustroju sądów powszechnych

LubimyCzytać

Najnowsze wydanie broszury Prawo o ustroju sądów powszechnych. Publikacja zawiera tekst jednolity ustawy wraz z przepisami wprowadzającymi. Zaletą książki jest jej praktyczny, poręczny format, przejrzysty układ graficzny i niska cena. Łatwą orientację w materiale umożliwia obszerny skorowidz. Zmiany, oczekujące na wejście w życie umieszczono w ramkach. Kodeksy zostały opracowane przez były zespół redakcyjny Wydawnictwa Park. Stan prawny: 1 września 2013 r.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!