126 motywów szydełkowych

Wydawnictwo: RM
hobby
LubimyCzytać

W książce przedstawiono niezwykle proste, ale oryginalne projekty robótek wykonanych splotem szydełkowym. Wskazówki, opisy metod pracy oraz podstawowe sploty są bogato ilustrowane schematami i kolorowymi zdjęciami gotowych prac. Motywy z tej książki – zwierzęta, kwiaty, ażury oraz motywy fantazyjne i geometryczne – pobudzą twoją wyobraźnię, zachęcą do zabawy z kolorami i tworzenia ciekawych kompozycji: patchworkowych narzut i poszewek, serwet, chust, mat łazienkowych, torebek i obrazków.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!