126 motywów szydełkowych

Wydawnictwo: RM
201 crochet motifs, blocks projects and ideas
rękodzieło

W książce przedstawiono niezwykle proste projekty robótek wykonanych splotem szydełkowym. Niektóre z nich wykonane są nietypowo kilkoma różnymi splotami. Inne przedstawiają zwierzęta, kwiaty, ażury lub motywy fantazyjne i geometryczne. Wszystkie są niezwykłe, oryginalne i łatwe do wykonania. Zawarte w niej wskazówki, opisy metod pracy oraz podstawowe sploty są bogato ilustrowane schematami i kolorowymi zdjęciami gotowych prac. Przestawione w tej książce motywy pobudzą twoją wyobraźnię, zachęcą do zabawy z kolorami i tworzenia ciekawych kompozycji: patchworkowych narzut i poszewek, serwet, chust, mat łazienkowych, torebek i obrazków. zabawa, którą rozpoczynasz razem z autorką, da ci z pewnością dużo satysfakcji.

beatajk | 2011-02-02
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Jedna z moich ulubionych. Często do niej zaglądam. Mimo ze mam kilka pozycji dotyczących robótek na szydełku, znalazłam w niej wiele ciekawych propozycji.