Jan Paweł II Kronika życia i pontyfikatu

Wydawnictwo: Bellona
LubimyCzytać

Dzieciństwo młodość posługa kapłańska i pontyfikat Jana Pawła II przypadły na lata burzliwe w historii świata i Polski. Kronika życia i pontyfikatu Karola Wojtyły czas od 18 maja 1920 roku do 2 kwietnia 2005 roku to ujęta w datach historia Jego działalności duszpasterskiej twórczej - jako wybitnego intelektualisty - i politycznej gdy przewodził Kościołowi krakowskiemu i potem powszechnemu. Na blisko 600 fotografiach chcemy udokumentować te lata - wraz z opisem zdarzeń przywołanymi słowami Papieża i charakterystyką Jego osobowości.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!