Życie z pasją. Nie bój się wieczności.

Tłumaczenie: Juliusz Zychowicz
Wydawnictwo: WAM
Lebe mit Leidenschaft. Vom gelassenen Umgang mit unserer Angst vor dem Tod
życie, śmierć, przemijanie
Patrycja

Od zawsze mamy problem ze śmiercią. Ta niechciana "przypadłość" dotyczy każdego z nas, choć zauważamy ją w różnym czasie. Uciekamy od niej jak diabeł od święconej wody, wypierając ją z codzienności. Łagodzimy nasze obawy, czyniąc z niej przedmiot rozrywki i zabaw. Tymczasem prawdziwe życie z pasją nie boi się śmierci. Wunibald Müller przekonuje, że pobyt na ziemi domaga się umiejętności...

Tymczasem prawdziwe życie z pasją nie boi się śmierci. Wunibald Müller przekonuje, że pobyt na ziemi domaga się umiejętności spokojnego obcowania z lękiem przed tą "odwrotną stroną życia". Wówczas poszerza się w nas przestrzeń dla Boga, drugiego człowieka i życia innego niż tylko to fizyczne.

źródło opisu: Wydawnictwo WAM, 2012

źródło okładki: ewydawnictwowam.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!