Plan uwodzenia

Okładka książki Plan uwodzenia Julia London
Okładka książki Plan uwodzenia
Julia London Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Siostry Cabot (tom 1) Seria: Harlequin Wielki Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
Siostry Cabot (tom 1)
Harlequin Wielki Romans Historyczny
Trouble with honor
HarperCollins Polska
2015-11-06
2015-11-06
Ewa Bobocińska
siostry dziedzic uwodziciel hazard romans uczucia plan intryga

Całkiem przyjemna książka.

Całkiem przyjemna książka.

Przyjemnie się czytało. Trochę mnie drażnił główny bohater, ale ogólnie miło spędziłam czas.

2088

Zastanawiam się dlaczego chciałam tą pozycję przeczytać (?) Tu nic nie ma! Cała historię można opisać w dwóch zdaniach.

Cudowna książka. Bardzo mi się podobała opisana w niej historia miłości Honor i George'a. Z przyjemnością jeszcze kiedyś do nie wrócę.

Mała ilość gwiazdek niech nikogo nie zmyli, bo to tylko takie sobie czytadełko, o znanym schemacie. Lektura bezproblemowa. Daje zajęcie, za bardzo nie odmóżdża, wzruszyć się pozwoli, ma pozytywne zakończenie no i nie trzeba pamiętać, gdzie się skończyło (w mojej pracy ma to duże znaczenie).
Dodatkowym walorem jest układanie tych opowiastek w cykl - dziś ten bohater, w kolejnym tomie któraś z postaci drugoplanowych. Lubię takie rzeczy czytać.
No i te kobitki, wiotkie jak trzcina, a jednak głębiej takie monolityczno - feministyczne (w rozumieniu p. Alutki z popularnego rodzinnego serialu:))

Ksiazka dosc ciekawa i wciagajaca.Ogolnie nie nudzilam sie czytajac.Polecam :)

Ksiazka dosc ciekawa i wciagajaca.Ogolnie nie nudzilam sie czytajac.Polecam :)

Lektura lekka, można czytać dosłownie każdą wolną chwilą, wszędzie, nawet w kolejce. Niewymagająca .

• Romans historyczny
  • Przeczytane 2015
  • Harlequin
  • Romans Historyczny
  • Historyczna
  • Przeczytane 2016

Dodaj cytat z książki Plan uwodzenia