Rozpal wiarę. A będą działy się cuda

Seria: ABC Charyzmatyka
Wydawnictwo: Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym
modlitwa, cuda
religia
piotrex

Modlitwa o uzdrowienie nie jest skomplikowana. Jeśli tylko zdasz sobie sprawę z tego, kim jesteś w Chrystusie, staniesz w Jego autorytecie i wypowiesz choćby jedno zdanie – będą działy się cuda. Możesz być pewny, że ta książka zmobilizuje cię do modlitwy. Nie czekaj! Módl się z wiarą!

źródło opisu: Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym, 2017

źródło okładki: http://odnowa.jezuici.pl/sklep/

Ewa | 2018-05-29
Przeczytana: 29 maja 2018

Doskonałe świadectwo wiary, cudów i działalności Marcina Zielińskiego. Wszystko doskonale opisane i poparte cytatami z Pisma Świętego. Książka umocniła mnie w wierze, że cuda naprawdę się zdarzają. Wystarczy oddać swoje życie Bogu. Książka w połączeniu z filmami na youtubie z posługi Marcina Zielińskiego upewnia mnie w przekonaniu, że ludzie obdarowani łaską, darami Ducha Świętego żyją nawet w obecnych czasach i za ich pośrednictwem dzieją się cuda.

Tybero | 2018-03-29
Przeczytana: 28 marca 2018

Z pałą pewnością jest to jedna z najważniejszych książek które w życiu czytałem i to takich których bardzo wiele się nauczyłem. Marcin Zieliński, charyzmatyk przedstawia nam swój własny sposób rozpalenia swojej wiary. Przy tym przedstawia on wiele problemów oraz opowiada nam swoją historię. Co ważne książka jest w pełni zgodna z nauczaniem kościoła. I co ważne przedstawia nam kilka rad jak sami możemy pogłębić swoją wiarę. Warto wierzyć, serdecznie pozdrawiam i zachęcam do przeczytania.
Z Panem Bogiem

Doris0809 | 2017-07-09
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2017
Przeczytana: 09 lipca 2017
Danusia | 2017-07-10
Przeczytana: 10 lipca 2017

Muszę się przyznać, że byłam sceptykiem jeśli chodzi o tę książkę.
Pisana prostym językiem, trafiająca prosto w sedno. To nie jest miejsce na dzielenie się świadectwem, ale podczas jej lektury już było widać owoce działania "Głównego Bohatera". Gorąco polecam każdemu!
Co najlepsze, każdym rozdziałem pojawiały się w mojej głowie pytania, a nawet stwierdzenia pod tytułem "aha, tu Cię mam Marcin". Jednak w kolejnym były one obalane z hukiem. I tak do końca. Na końcu już żadnego haka na Marcina nie znalazłam. :)
Brawo Marcin (i chwała Panu!)

dirck | 2017-05-17
Przeczytana: kwiecień 2017

Chwała Panu!. Czytajcie i nie zastanawiajcie się.

Paulina | 2018-03-04

Prostota z jaką napisana jest ta książka, przemówi do każdego, a wtedy wiara zapłonie.

jeyspin | 2017-12-01
Przeczytana: 30 grudnia 2017

Warto rozpalać wiarę i płonąć!

Emilka Ozimek | 2018-01-27

Polecam przeczytać każdemu, kto potrzebuje wiary i zgubił trochę sens w życiu. Chwała Panu za Marcina i to co głosi.. zmienił moje życie.. duchowe :) i nie tylko. Mam nadzieje, ze na jednej książce się nie skończy. Miałam okazje spotkać Marcina, to cudowny człowiek.. naprawdę zesłany od Boga. Mam 24 lata i dziękuje, ze tak wcześnie dane mi było poznać Marcina i jego dar!

Piotrek | 2018-10-24
madziabooks | 2018-10-10