Przeciwstawiajcie się diabłu

Wydawnictwo: Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym
9-788361-803300
religia
Nancy

Jeśli wciąż walczysz z tymi samymi grzechami i pomimo wielu starań nie udaje ci się odzyskać prawdziwej wolności, a ponadto dręczy cię poczucie winy, wstydu lub bezradności, chociaż korzystasz z sakramentu pojednania – sięgnij po książkę Przeciwstawiajcie się diabłu Neala Lozano. Autor pokazuje, w jaki sposób kłamstwa podsuwane przez złe duchy mogą stać się przyczyną naszych grzechów i problemów osobistych.

Książka przedstawia praktyczne podejście do modlitwy o uwolnienie, która jest sposobem walki duchowej. Ma ona swoje źródło w nauczaniu i tradycji Kościoła katolickiego. Model „pięciu kluczy", opracowany przez Neala Lozano na podstawie trzydziestoletniego doświadczenia, stanowi most pomiędzy sakramentem pojednania a egzorcyzmem. Książka Przeciwstawiajcie się diabłu pomoże: – rozpoznawać działanie złych duchów, – zobaczyć, że skuteczne uwolnienie z mocy złych duchów może być procesem spokojnym i bezpiecznym, – zrozumieć różnicę pomiędzy egzorcyzmem a modlitwą o uwolnienie, a także zobaczyć, w jaki sposób modlitwa o uwolnienie może łączyć się z sakramentem pojednania, – poznać świadectwa osób, które doświadczyły uwolnienia dzięki posłudze według modelu „pięciu kluczy". Przeciwstawiajcie się diabłu jest rzetelnie opracowaną książką, która ułatwi prowadzenie dialogu na temat modlitwy o uwolnienie i egzorcyzmu. Zainteresuje każdego, kto pragnie nieść pomoc osobom szukającym duchowej wolności.

źródło opisu: http://derbe.pl/modlitwa/271-przeciwstawiajcie-sie-diablu.html

źródło okładki: http://derbe.pl/modlitwa/271-przeciwstawiajcie-sie-diablu.html

Virgilio | 2016-05-12
Przeczytana: 12 maja 2016

Rzeczowe i konkretne wyjaśnienie różnic pomiędzy egzorcyzmem a modlitwą uwolnienia - przejrzyste wskazówki i doskonałe uzupełnienie 4 pozostałych książek z cyklu "Modlitwa Uwolnienia" szczerze polecam.