Serce Ojca

Wydawnictwo: MOCNI W DUCHU
religia
Jolanta

Jak odnaleźć dom w sercu Boga - książka, która poruszy serce każdego. Objawia prawdę i piękno miłości Ojca do każdego z nas.Oto książka, którą powinien przeczytać każdy, kto szuka Boga: napisana przejrzystym językiem, prosta w przesłaniu, chwytająca za serce. Doświadczenie płynące z jej lektury przynosi nadzieję i głębokie uzdrowienie serca. To nie jest abstrakcyjny wykład, ale podróż ku...

ku odkrywaniu tego, co Bóg czuje do swoich dzieci. Na jej stronach można osobiście spotkać się z Jego miłością, a to prowadzi do budowania relacji z Nim na nowym, znacznie głębszym poziomie.

źródło opisu: http://odnowa.jezuici.pl/sklep/-zyc-dobra-nowina/871-K-Serce-Ojca.html

źródło okładki: http://odnowa.jezuici.pl/sklep/-zyc-dobra-nowina/871-K-Serce-Ojca.html

Jolanta | 2017-05-23
Na półkach