Wylecz swoje plecy

2010-01-01
2010-01-01
Adam Tuz
Fizjoterapia Medycyna Sportowa Metoda McKenziego McKenzie

Okładka książki Wylecz swój bark Robert Lindsay, Robin McKenzie, Andrzej Sadowski, Grant Watson
Wylecz swój bark Robert Lindsay, Rob...

"Wylecz swoje plecy" polecił mi ortopeda. Jest to kompleksowy podręcznik dla pacjentów, dzięki któremu mogą poznać funkcjonowanie swojego kręgosłupa i dowiedzieć się, w jaki sposób można łagodzić bóle pleców oraz zapobiegać ich nawracaniu. Całość napisana jest w bardzo przystępny, zrozumiały sposób, a ćwiczenia klarownie objaśnione i zilustrowane.
Mam nadzieję, że ta książka pomoże mi wyleczyć moje plecy!

Mam nadzieję, że ta...

• Uzywam :)
  • 2016
  • Do kupienia/Chcę w prezencie
  • Poradniki
  • E-booki
  • MEDYCYNA - Sportowa / Fizjoterapia

Dodaj cytat z książki Wylecz swoje plecy