101 wyznań "Kocham Cię" do pokolorania i podarowania

Wydawnictwo: Amber
101 messages pour dire « je t'aime » à colorier et à offrir
hobby, rozrywka, kolorowanie, malowanie
hobby

Kolorowanie dla dorosłych ogarnęło cały świat i sprawdziło się jako sposób na relaks, odstresowanie, przyjemność, ambicje twórcze. Kolorowanka może posłużyć także wtedy, gdy chcesz wyrazić uczucie. 101 obrazków do pokolorowania, które zamienią się w miłosne wyznanie. Wspaniałe ilustracje Lisy Magano i wplecione w nie wyznania to wyspa miłości i słodyczy. • Kocham Cię za to, kim jestem,...

Kolorowanka może posłużyć także wtedy, gdy chcesz wyrazić uczucie.

• Kocham Cię za to, kim jestem, gdy jestem z Tobą.
• Co porabiasz? – Kocham cię.
• Moja miłość sięga samego nieba.

LISA MAGANO jest młodą ilustratorką, która od zawsze rysowała dla relaksu różne wzory. Jej pierwsza kolorowanka dla dorosłych, "100 myśli uspokajających do pokolorowania", z miejsca osiągnęła ogromny sukces. Potem przyszły "Myśli pozytywne, radosne" i "101 wyznań „Kocham Cię”" itd... Autorka rozwinęła całą kolekcję myśli do pokolorowania!

Jej kolorowanki sprzedały się w 200 000 egzemplarzy w ciągu roku i są już wydawane nie tylko w Europie, ale nawet w Chinach.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!