Nieporównywalnie piękna Odkryj swoje piękno i ukaż je innym!

Wydawnictwo: Gloria24.pl
poradniki
Ursa

Żeby być piękną, nie wystarczy tylko wiedzieć w co się ubrać. Trzeba odnaleźć klucz swojego indywidualnego piękna wewnętrznego, a dopiero później na nim zbudować styl, który zobaczą inni”. „Nieporównywalnie piękna” to książka o poszukiwaniu i odkrywaniu prawdziwego kobiecego piękna. To esencja doświadczeń zawodowej projektantki, która od dwudziestu lat świadomie buduje swój styl i pomaga...

„Nieporównywalnie piękna” to książka o poszukiwaniu i odkrywaniu prawdziwego kobiecego piękna. To esencja doświadczeń zawodowej projektantki, która od dwudziestu lat świadomie buduje swój styl i pomaga innym kobietom go znaleźć. Zawsze robi to w dwóch nierozłącznych etapach:

Pomaga kobietom odnaleźć piękno wewnętrzne. To czas poszukiwania tego „jaka jestem wewnątrz”, po to by „odzwierciedlić to na zewnątrz”. To kluczowy etap do przemiany wizerunku, w którym kobieta czuje się naprawdę dobrze.

Podpowiada jak wyrazić siebie na zewnątrz poprzez odpowiedni dobór fryzury, makijażu, ubioru i dodatków.

Powyższe dwa etapy są głównym powodem dla których książkę tą wydało wydawnictwo katolickie - bo prawdziwe piękno bierze się ze źródła, które zaszczepił w nas Bóg. Naszym zadaniem jest odnaleźć je i nim żyć.

Każda kobieta ma takie same szanse, aby stworzyć własny styl i dzielić się swoim pięknem. Jedyne czego potrzebuje to podstawowa wiedza, wiara we własne siły, miłość do swojego ciała i wdzięczność za kobiecość, którą obdarzył ją Bóg.

Autorka w kilku krokach pokazuje jak sama możesz zacząć dbać o swój wygląd, sposób ubierania i zmienić swoje życie na pełniejsze i bardziej radosne, bez względu na to ile masz pieniędzy, na jakim etapie życia jesteś, czy jaką masz sylwetkę.

Joanna Tor-Gazda opowiada o swoich doświadczeniach oraz przytacza historie kobiet, którym pomagała, aby pokazać, że na każdym etapie życia można wziąć sprawy w swoje ręce i zacząć żyć pełnią życia, a Bóg towarzyszy nam zarówno w wewnętrznej jak i zewnętrznej przemianie.

źródło opisu: Wydawnictwo Gloria24.pl

źródło okładki: Wydawnictwo Gloria24.pl