Riders

Wydawnictwo: Tor teen
angielski
Beatas125

Osiemnastoletniego Gideona Blake’a przed osiągnięciem wyznaczonego sobie celu, jakim jest zostanie komandosem armii amerykańskiej, może powstrzymać tylko jedno – śmierć. I okazuje się, że właśnie tak się dzieje. Wracając do formy po wypadku, który z pewnością go zabił, Gideon odkrywa, że posiada zupełnie nowe moce i dziwaczny mankiet, którego nie może się pozbyć. Jego śmierć powołała do życia...

Wracając do formy po wypadku, który z pewnością go zabił, Gideon odkrywa, że posiada zupełnie nowe moce i dziwaczny mankiet, którego nie może się pozbyć. Jego śmierć powołała do życia jego prawdziwe przeznaczenie. Stał się Wojną, jednym z czterech legendarnych Jeźdźców Apokalipsy.
W ciągu nadchodzących tygodni, on i pozostali Jeźdźcy – Zaraza, Głód i Śmierć – zostają zebrani razem przez piękną, ale denerwująco skrytą dziewczynę, aby pomóc ocalić ludzkość przed starożytnym złem, które jest coraz bliżej przebudzenia się.

Nie udaje im się.

Teraz – związany, zakrwawiony, pod wpływem narkotyków – Gideon jest przesłuchiwany przez władze odnośnie swojej roli w walce, która stała się incydentem międzynarodowym. Jeżeli otrzyma jakąkolwiek szansę na uratowanie przyjaciół i dziewczyny, która zawróciła mu w głowie – nie wspominając już o całej ludzkości – będzie musiał przekonać wszystkich sceptycznych urzędników, że świat jest w ogromnym niebezpieczeństwie.

Ale czy ktokolwiek mu uwierzy?

źródło opisu: http://bookgeek.pl/2015/11/04/plany-riders-veronica-rossi/

źródło okładki: https://www.goodreads.com/book/show/23430471-riders

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!