Encyklopedie sportów świata. Tom 9: na-pe + CD z grą ''Winter Sports'' OP

Wydawnictwo: Agora SA
sport

W 16 tomach przedstawiamy wszystkie dyscypliny sportowe (gry sportowe z całego świata), w tym sporty olimpijskie i międzynarodowe, krajowe, regionalne i lokalne, tradycyjne i ludowe, starożytne i współczesne. Ta kolekcja to swoista biblia sportu, kompendium wiedzy zawierające opis ponad 3500 dyscyplin i gier sportowych, ponad 6000 fotografii, a także wykresy i tabele z wynikami. Do każdego tomu dołączona jest gra komputerowa o tematyce sportowej. Do tej pory nie było wydawnictwa o tematyce sportowej łączącego książkę z grą komputerową o tak pełnej tematyce i atrakcyjnej formie. Do niniejszej książki dołączony jest CD-ROM z grą Sporty zimowe Winter Sports (PC).

Dariusz_S Jasiński | 2012-01-15