No Game No Life 1

Okładka książki No Game No Life 1 Mashiro Hiiragi, Yuu Kamiya
Okładka książki No Game No Life 1
Mashiro HiiragiYuu Kamiya Wydawnictwo: Waneko Cykl: No Game No Life (tom 1) komiksy
komiksy
2014-10-21
Magdalena Rokita
manga fantasy przygodowa tajemnice

Okładka książki Horimiya 1 Hagiwara Daisuke, HERO
Horimiya 1 Hagiwara Daisuke, H...
Okładka książki Wilcze dzieci 3 Mamoru Hosoda, Yuu
Wilcze dzieci 3 Mamoru Hosoda, Yuu...
Okładka książki Ajin 1 Tsunina Miura, Gamon Sakurai
Ajin 1 Tsunina Miura, Gamo...
Okładka książki Deadman Wonderland #1 Jinsei Kataoka, Kazuma Kondou
Deadman Wonder... Jinsei Kataoka, Kaz...

Kiedyś kupiłam tę mangę, bo fabuła brzmiała interesująco.

Okazało się to jednak czymś tak odrażającym, że nie mogę!!!

Główna bohaterka ma 11 lat, a ciągle jest przedstawiana w mega seksualnych pozach.

Ogólnie mamy rodzeństwo: brat ma 18 lat i jego siostra 11.

Cytat z mangi: "Ale ciebie nie mogę tknąć! Masz 11 lat i przyjdzie policja. Braciszek jest już starszym panem! Takie potrzeby się pojawiają!"

Albo w innym miejscu: "Nie chciałeś jej gwałcić, bo tego nie lubisz, więc zażyczyłeś sobie żeby się w tobie zakochała."

Co proszę?!

I ta siostra (11 lat!!!) nagrywa brata jak obmacuje inną dziewczynę i ich instruuje. Co do chuja pana!

I jeszcze bardziej mnie obrzydza, że osoby, które stworzyły to gówno są małżeństwem. Nie wiem, jakby to sprawia, że jest to jeszcze gorsze.

Nie wiem czemu to ma taką wysoką ocenę. Pewnie nie jestem w gronie odbiorców... pedofilów i zboczeńców. Ja pierdole...

Kiedyś kupiłam tę mangę, bo fabuła brzmiała interesująco.

Okazało się to jednak czymś tak odrażającym, że nie mogę!!!

Ogólnie mamy rodzeństwo: brat ma 18 lat i jego siostra 11.

Piękna okładka i ładne rysunki, na tym koniec zalet.
Co to jest za szmira i herezja? Koncept świata gier był naprawdę bardzo fajny, ale to co tu zostało zaserwowane zepchało to co mogło być w porządku na drugi plan. Kazirodztwo przeplatane słabą narracją, durnymi żartami i fetyszyzowaniem dziecka, które jak dziecko nie zachowuje się nawet w najmniejszym calu.
Jestem tym tworem totalnie obrzydzona i nie wiem czy sięgnę po drugi tom, który posiadam.

Piękna okładka i ładne rysunki, na tym koniec zalet.
Jestem tym...

Nie wiedziałem, że tak bardzo zawiodę się na mandze. Wiedziałem, że może znajdować tam się coś, co nie musi mnie zadowalać, ale to przeszło granice. Sam pomysł jest prześwietny, wraz z kolorystyką oraz kreską - okładki robią ogromne wrażenie. Jednakże wszystko popsuło mi humor po otrzymaniu mangi. No game no life prezentuje się tak, jakby było to stworzone pod zboczonych i napalonych mężczyzn z potrzebami. Wszystko ratuje tu kreska oraz sposób przedstawionego opowiadania - nic więcej. Najzwyczajniej powiem tak, że wolę novelki i mangi z filmu, a manga przynajmniej będzie ładnie leżeć na półce i prezentować okładkową shiro oraz stephanie z drugiego tomu.

Do przeczytania jednego tomu zachęciło mnie anime i ładne wydanie tej light novel,ale się zawiodłem. Nie jestem fanem gatunku ecchi,a niestety w tej książce jest tego o wiele za dużo. Szkoda, bo postarali się z samym wydaniem od strony okładki. ładne kolory itd. Mam nadzieję, ze inne light novelki sa od tego wolne.

Historia tej mangi należy do jednych z moich ulubionych, ale sposób, w jaki została przedstawiona, jest kary godny. Zachowanie niektórych postaci jest okropne, a w Polsce aż niedopuszczalne.

Jest to jeden z niewielu przypadków, gdzie anime spodobała mi się bardziej, niż manga.

Ta manga jest po prostu obrzydliwa. Nie podoba mi się fetyszyzowanie jedenastoletniej dziewczynki, nie podobają mi się kazirodcze podteksty. Nie wiem, jakim cudem ta szmira została u nas wydana, ale na fali popularności anime pewnie sprzedaje się całkiem nieźle. Dobrze, że wydawnictwo umieściło znaczek "plus 18" na okładce, ale w dobie księgarni internetowych i allegro, boję się pomyśleć, ilu niepełnoletnich dostało tę pozycję w swoje ręce.

Więcej o komiksach piszę na fb.com/polishpopkulture

Nienawidzę tego w mangach - z bardzo dobrego, interesującego pomysłu tworzą pozycję dla napalonych nastolatków, przedstawiając niemające sensu sceny (Steph, dlaczego nagle byłaś cała rozpalona?),żeby tylko lepiej sprzedać mangę. Tragedia.

Wspaniała kreska, dobry pomysł na historię :) Zrealizowany zresztą doskonale. Trochę przeszkadzało mi ecchi, ale to niewielka wada. Fanfic musi być :3

Pomysł niezły, lecz i tak nie dla mnie. Poza tym sceny seksualne oraz kazirodztwo w niczym tu nie pomogły, wręcz przeciwnie.

moim zdaniem, super
lubie takie klimaty, tylko wydaje mi sie ze manga jest troche za krotka