Atak w dzień św.Jerzego/Kroniki wojenne 13/

Wydawnictwo: Kagero
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

kirlan | 2014-02-09
Przeczytana: 04 maja 2012

Opowieśc o jednej operacji z czasów wojny światowej (pierwszej). Jeśli ktoś nie zna tej historii to ... emocje gwarantowane! Losy operacji trzymają w napięciu niemal do samego końca.Geneza, znaczenie, przebieg, rezultaty, notki biograficzne. Jak zawsze w tej serii krótko ale ciekawie. Pod względem tekstu jedna z najlepszych części serii. Dałbym dwie gwiazdki więcej ale baaardzo brakowało mi szczegółowych rysunków / planów / map szkiców akcji... jakiegokolwiek szkicu sytuacyjnego!! Na szczęście nie zabrakło garści bardzo ciekawych zdjęć w tym kluczowe zdjęcia z powietrza (szkoda że tak ich mało!). Szczególnie polecam tym którzy zaczynają przygodę z czytelnictwem historii pierwszej wojny światowej.

Kamil | 2010-11-06
Voitcus | 2016-01-28