Noragami #7

Cykl: Noragami (tom 7)
Wydawnictwo: Studio JG
ノラガミ
komedia, fantasy, przygoda, romans, shounen, manga
komiksy
Natalia

Hiyori nie chce zapomnieć o Yato i Yukine i wbrew wszystkiemu nie zgadza się na przecięcie więzów ich łączących. Dodatkowo stawia sobie za zadanie pogodzenie Yato z Bishamonten. Ma nawet pomysł, jak tego dokonać. Wielkie poruszenie wśród bóstw wywołuje również ostatni bitewny wyczyn Yukine. Pojawia się nawet chętny na odkupienie boskich regaliów, który oferuje bezdomnemu bogowi walizkę pieniędzy. Czy nasz pazerny dresiarz będzie w stanie się temu oprzeć?

źródło opisu: Studio JG, 2017

źródło okładki: http://studiojg.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!