Noragami #4

Cykl: Noragami (tom 4)
Wydawnictwo: Studio JG
Noragami
komedia, fantasy, przygoda, romans, shounen, manga
komiksy
Natalia

Po rytuale puryfikacji Yato szybko wrócił do formy, natomiast sam Yukine zmienił się nie do poznania. Nie tylko dzielnie pracuje, aby oddać ukradzione pieniądze, ale postanowił też nadrobić szkolne zaległości. Prosi o pomoc Hiyori, która okazuje się zapaloną, choć surową korepetytorką. Relacja Yato i jego niesfornego oręża również znacznie się poprawiła - Yukine stał się potężną bronią i wszystko wskazuje na to, że sprawy w końcu przybiorą pozytywny obrót. Mimo to problem Hiyori wciąż pozostaje bez rozwiązania. Czcigodny Tenjin sugeruje, aby bóstwo raz na zawsze zerwało kontakt z dziewczyną, co może uleczyć ją z bycia półdemonem. Czy jednak Yato zdecyduje się na tak drastyczny krok? W końcu całą trójkę łączą już więzy przyjaźni...

źródło opisu: Studio JG, 2016

źródło okładki: http://studiojg.pl/

Tiffie | 2019-05-13
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Manga, 2019
Przeczytana: 13 maja 2019

Bardzo lubię te historię :). Tomik taki przejściowy, ale jestem podekscytowana wstępem do dalszej historii. Na pewno dołącza do grona moich ulubionych mang :)

| 2016-08-11
Przeczytana: 02 sierpnia 2016

No mamy czwórkę! :D Od czego zaczniemy? Oczywiście, że od niesamowitej metamorfozy Yukine :3 Z nieposłusznego, pyskatego i wrednego dzieciaka ewoluował na porządnego chłopca, który musi utrzymać nie tylko siebie, ale i Yato ;) - Któż by się spodziewał?! xD

Albo mi się wydaję, albo kreska troszeczkę się poprawiła...nadal pozostawia wiele do życzenia i (niestety) nie dorasta do pięt grafice z Anime :/ Ale bądźmy dobrej myśli i czekajmy na 5 tom :D

Twilight88 | 2016-05-29
Przeczytana: 27 maja 2016