Jak zostałam bóstwem!? #2

Cykl: Jak zostałam bóstwem!? (tom 2)
Wydawnictwo: Studio JG
Kamisama Hajimemashita
komedia, fantasy, romans, shoujo, manga
komiksy
lullaby96

Kolejny tom przygód Nanami Momozono – świeżo upieczonego bóstwa opiekuńczego. Choć chram dalej świeci pustkami, a pomysłów na przyciągnięcie wiernych wciąż brakuje, nasza nastolatka nie traci hartu ducha. Postanawia wrócić do szkoły! Jednakże to nie wewnętrzna potrzeba dalszej edukacji była impulsem do podjęcia tej decyzji. W liceum rozpoczyna właśnie naukę szalenie przystojny i popularny idol nastolatek – Kurama. Decyzja ta oczywiście nie podoba się Tomoe, który przestrzega dziewczynę przed szeregiem niebezpieczeństw, jakie mogą wyniknąć z chodzeniem po mieście ze znakiem bóstwa na czole. Ale w końcu bez ryzyka nie ma zabawy, prawda?

źródło opisu: Studio JG, 2015

źródło okładki: http://studiojg.pl

Jade | 2019-04-05
Na półkach: 2019-Manga, Przeczytane, Manga
Przeczytana: 05 kwietnia 2019

Świetna manga, trzeba przyznać, że trzyma poziom. Ciekawe i dobrze narysowane nowe postacie. Dodatkowo malutki Tomoe zmniejszony młotem wotywnym jest strasznie słodki *.*

gdzieteziemniaki | 2015-10-13
Przeczytana: 26 czerwca 2015

Według mnie odrobinę lepsza od 1 otmu :) Kreska na prawdę bardzo wpadła mi w oko, nawet przy scenach które są dynamiczne wszystko jest przejrzyste i łatwe w odbiorze. Na pewno skuszę się na 3 tom, wciągnęło mnie dogłębnie!

Izabela | 2015-09-13

W końcu przeczytałam 2 tom mojej ukochanej serii,którą jest "Jak zostałam bóstwem". Zostały tutaj świetnie ukazane dalsze przygodny Nanami oraz jej przyjaciół. Z niecierpliwością czekam na 3 tom.

Twilight88 | 2016-04-26
Przeczytana: 26 kwietnia 2016