Noragami #4

Noragami
Studio JG
2016-05-24
2016-05-24
komedia fantasy przygoda romans shounen manga

Okładka książki No.6 #6 Atsuko Asano, Hinoki Kino
Ocena 8,1
No.6 #6 Atsuko Asano, Hinok...
Okładka książki Horimiya 1 Hagiwara Daisuke, HERO
Ocena 7,9
Horimiya 1 Hagiwara Daisuke, H...

Nie mogę się doczekać następnego tomu <3
Czekam na Kazume I Bishamon <3

Nie mogę się doczekać następnego tomu <3
Czekam na Kazume I Bishamon <3

Bardzo lubię te historię :). Tomik taki przejściowy, ale jestem podekscytowana wstępem do dalszej historii. Na pewno dołącza do grona moich ulubionych mang :)

Ciekawa, chociaż nie przepadam za mangami, bo bardzo szybko się je kończy w stosunku do ceny.

Dodaj cytat z książki Noragami #4