Kup teraz - 2 oferty w cenie od 19.40 zł do 20.90 zł

Noragami
Noragami (tom 4)
komiksy
komedia fantasy przygoda romans shounen manga

Bardzo lubię te historię :). Tomik taki przejściowy, ale jestem podekscytowana wstępem do dalszej historii. Na pewno dołącza do grona moich ulubionych mang :)

No mamy czwórkę! :D Od czego zaczniemy? Oczywiście, że od niesamowitej metamorfozy Yukine :3 Z nieposłusznego, pyskatego i wrednego dzieciaka ewoluował na porządnego chłopca, który musi utrzymać nie tylko siebie, ale i Yato ;) - Któż by się spodziewał?! xD

Albo mi się wydaję, albo kreska troszeczkę się poprawiła...nadal pozostawia wiele do życzenia i (niestety) nie...

Na półkach: , , , ,

Nie mogę się doczekać następnego tomu <3