Co w drókó piszczy, czyli Póstynia Błendofska

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
satyra

To kolejna po Sadze rodu Falczaków i Imionach nadwiślańskich książka, którą Ludwik Jerzy Kern cieszy i bawi czytelników. zebrane z ostatnich stron Przekroju (przez wiele lat przysyłane przez przez czytelników) pomyłki drukarskie, dziennikarskie kaczki i nie zauważone przekłamania autor starannie ułożył i dowcipnie skomentował. Ten chochlik śmieszy tak samo teraz, jak kiedyś.

| 2013-04-06
Przeczytana: 03 kwietnia 2013

Absolutnie wyśmienita rzecz. Zbiór wycinków z gazet naszpikowanych błędami wszelkiego rodzaju, zabawnymi zwrotami i przeinaczeniami. Każdy wycinek dopełnia komentarz, czasem to on jest najzabawniejszy lub pozwala załapać ,,z czego należy się śmiać".

,,Co w drókó piszczy..." to książka pełna inteligentnego humoru, gagów mniej lub bardziej śmiesznych, aczkolwiek z niektórych z nich można się śmiać bez końca.

magda | 2016-10-17
Anvariel | 2015-03-18