Wiersze i wierszyki dla najmłodszych

Okładka książki Wiersze i wierszyki dla najmłodszych
Ludwik Jerzy Kern Wydawnictwo: Wilga Seria: Wiersze i wierszyki dla najmłodszych. Wilga wierszyki, piosenki
wierszyki, piosenki
Wiersze i wierszyki dla najmłodszych. Wilga
Wilga
2017-01-01
2017-01-01

Okładka książki Pierwsze wiersze dla... Jan Brzechwa, Wanda Chotomska, Józef Czechowicz, Anna Kamieńska, Ludwik Jerzy Kern, Joanna Papuzińska, Ewa Szelburg-Zarembina, Julian Tuwim, Danuta Wawiłow
Ocena 7,6
Pierwsze wiers... Jan Brzechwa, Wanda...
Okładka książki Chichotnik, czyli księga śmiechu i uśmiechu Jan Brzechwa, Wanda Chotomska, Agnieszka Frączek, Aleksander Fredro, Barbara Gawryluk, Ludwik Jerzy Kern, Maria Konopnicka, Marcin Przewoźniak, Julian Tuwim, Danuta Wawiłow
Ocena 7,9
Chichotnik, cz... Jan Brzechwa, Wanda...

Świetny wybór wierszy Ludwika Jerzego Kerna, który przypadnie do gustu nawet najmłodszym czytelnikom. Mój trzylatek bardzo polubił tę książkę, na przykład wiersz "Śnieg". Trafiłam na tę serię, gdy szukałam porządnego, dobrze zilustrowanego wyboru najbardziej znanych, klasycznych wierszy dla dzieci. Ilustracje są bardzo piękne, urzekające. I jest mi tylko żal, że nie można już nigdzie dokupić pozostałych książek z tej serii.

Wspaniała książka dla najmłodszych. Piękne rymowanki które zachwycają nawet dorosłych.

Bardzo fajne wiersze. Najbardziej spodobał mi się ten pod tytułem "Phaaaw". Polecam każdemu - moja córeczka bawiła się przednio.

Dodaj cytat z książki Wiersze i wierszyki dla najmłodszych