Wiersze i wierszyki dla najmłodszych

Ludwik Jerzy Kern Wydawnictwo: Wilga Seria: Wiersze i wierszyki dla najmłodszych. Wilga wierszyki, piosenki
Wilga
wierszyki, piosenki
2017-01-01
Wiersze i wierszyki dla najmłodszych. Wilga

Bardzo fajne wiersze. Najbardziej spodobał mi się ten pod tytułem "Phaaaw". Polecam każdemu - moja córeczka bawiła się przednio.

Wspaniała książka dla najmłodszych. Piękne rymowanki które zachwycają nawet dorosłych.

• Dla dzieci
  • 3-6 lat Przedszkole
  • Biblioteczka Basi i Lidki
  • Czytane Lence i Misiowi
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Wiersze i wierszyki dla najmłodszych