Młodzi piszą... Miłość

Seria: Młodzi piszą...
Wydawnictwo: Astrum
miłość

Pośród codziennych, nastoletnich trosk i chwil radości najważniejsze miejsce zajmuje chyba miłość. Tak przynajmniej wynika z wielu opowiadań napisanych przez mniej lub bardziej szczęśliwie zakochanych małolatów. W opowiadaniach zamieszczonych w tej – kolejnej z serii – książeczce dzielą się one swoimi emocjami i przeżyciami, które nie zawsze są wesołe i beztroskie. Często są raczej zagmatwane niczym brazylijskie tasiemce ;) Znaleźć w nich można rozterki moralne, etyczne, filozoficzne, ale też sytuacje zabawne i bardzo, bardzo romantyczne. Są tu opisane pierwsze miłości, trzecie i czwarte... Czasem długie uczucia, czasem jedynie chwilowe wybuchy namiętności, zauroczenia. Jednak każda nastoletnia miłość jest wyjątkowa, inna od całej reszty, jedyna w swoim rodzaju, a przez to warta zapamiętania. Piszcie zatem do nas, chętnie przeczytamy o Waszych miłosnych ścieżkach i zakrętach.

źródło opisu: Astrum, 2005

źródło okładki: www.astrum.wroc.pl