Lustrzany uśmiech M.

Wydawnictwo: Novae Res
978-83-7722-077-1
justyna88

To historia o kobietach, które połączył jeden wysiłek – próba stworzenia satysfakcjonującej relacji damsko-damskiej. Zadanie zdawałoby się banalne, gdyby nie dawni, obecni i przyszli kochankowie obu pań, którzy skutecznie rozdzielają, a jednocześnie zbliżają do siebie obie przyjaciółki. Do ostatecznej walki każdy przystępuje wyposażony w oręż. Co zwycięży - bezwstyd, w którym (u)tonie Anna, czy instynkt samozachowawczy Marioli?

źródło opisu: Wydawnictwo Novae Res, 2010

źródło okładki: http://novaeres.pl