Rozmowy z Wszechświatem

2015-01-01
2015-01-01
Monika Kowalska
życie duchowość

Jeśli szukasz książki, która wzbogaci Twoje życie, otworzy nowe perspektywy i napełni serce radością, to właśnie ją znalazłeś. „Rozmowy z Wszechświatem” to pozycja idealna dla osób, które pragną głębszego zrozumienia siebie i otaczającego świata.
Czy Wszechświat wysyła nam jakieś znaki? Czy wszystko, co pojawia się w naszym życiu jest dziełem przypadku? A może każde wydarzenie prowadzi nas do odkrycia pewnej prawdy o sobie? Życie pełne jest ukrytych symboli, które nie zawsze umiemy odpowiednio zinterpretować.
„Rozmowy z Wszechświatem” to nie tylko książka, to mistyczna opowieść o odkrywaniu piękna życia i związku człowieka z wszechświatem. Wartość tej książki nie leży tylko w jej treści, ale również w tym, że wnosi ona pozytywne zmiany do naszego życia. Każde zdanie jest jak promień światła, który rozjaśnia naszą ścieżkę i otwiera umysł na nowe możliwości. To książka, która dotyka serca i na nowo kształtuje zmysły, inspirując do odkrywania własnej prawdy i ogromnego potencjału jakim dysponujemy.
Simran Singh przemyca w swojej książce nie tylko mądrość, ale także niezwykłą energię, która rozbrzmiewa na każdej stronie. To prawdziwy przewodnik do życia pełnego świadomości i wdzięczności. Każdy rozdział jest jak oddech świeżego powietrza, który napełnia czytelnika energią i chęcią zmian. Szczególnie spodobał mi się sposób w jaki Simran Sinhg łączy filozofię z praktyką. Autorka to osoba wysoce charyzmatyczna, co widać min. w jej publicznych wystąpieniach. Na bazie osobistych doświadczeń stworzyła książkę, która jest w stanie odmienić życie niejednej osoby i otworzyć umysł na nieskończone możliwości istnienia.
„Rozmowy z Wszechświatem” to książka inspirująca do podjęcia działania, do otwarcia się na nowe doświadczenia zmysłowe, jak również głębsze zrozumienie siebie i świata. Polecam ten tytuł każdemu, kto pragnie odkryć niezgłębione bogactwo własnej duszy.

Jak rozmawiać z wszechświatem? Jak rozpoznać, że wszechświat komunikuje się z nami? Czy wszystko to, co dzieje się wokół nas jest tylko przypadkiem? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w książce „Rozmowy z Wszechświatem”. Autorka w genialny sposób przedstawia jak nauczyć się rozmawiać z wszechświatem uświadamiając, że należy słuchać i wiedzieć wszystko wewnętrznie. Wątpiący umysł nigdy nie jest naszym sprzymierzeńcem, to czego potrzebujemy to nasz instynkt i otwarte serce. Język wszechświata jest uniwersalny trzeba jednak umieć się w niego słuchać. Dzięki tej książce nauczymy się „budzić do życia”, doświadczać emocji, które są niezbędne podczas tego procesu, wyrażać intencje, rozpoznawać symbole i znaki oraz odczytywać odpowiedzi. Najważniejszą lekcją, której udzieliła mi autorka to uświadomienie sobie, że ludzie, których spotykamy na swojej drodze są lustrami. Dużo słyszałam o tym, że to są odbicia naszych przekonań, a każdy człowiek to lustro, ale dopiero teraz zrozumiałam co to oznacza w praktyce i jak należy to rozpoznawać. „Ludzie wokół ciebie są twoim zwierciadłem. Jednak to, co o tobie myślą, to nie twoja sprawa”, to jeden z wielu cytatów, które znalazłam w tym wspaniałym poradniku. Jest to książka, w której zaznaczyłam wiele treści i cytatów, ponieważ czułam jak do mnie przemawiają i pozwalają mi odkryć siebie i dążyć do duchowego uzdrowienia. Znajdziemy tutaj też osiem etapów rozwoju, dzięki czemu możemy zagłębić się jeszcze bardziej w ten proces. Autorka opisała to w tak szczegółowy i prosty sposób, że bez problemu możemy zacząć zmieniać swoje życie, bez skomplikowanych definicji czy zawiłych zdań, które często sprawiają, że odrzucamy rozwój duchowy, bo wydaje nam się to zbyt skomplikowane. To też idealny poradnik na temat manifestacji, która do tej pory była dla mnie czarną magią. To właśnie tutaj znalazłam odpowiedź na pytanie jak zacząć manifestować swoje marzenia. Bardzo polecam „Rozmowy z Wszechświatem” każdemu, kto interesuje się rozwojem duchowym, ponieważ jest to jedna z niewielu książek, która wniesie ogrom wiedzy i spokoju w nasze życie, a przede wszystkim pokaże jak żyć w zgodzie z samym sobą.

Współpraca barterowa z wydawnictwem „Biały Wiatr”.

,,Rozmowy z Wszechświatem" to treść, która trafia do umysłu, serca, ciała i duszy, każdego kto zdecyduje się przeczytać książkę i całkowicie się jej oddać.
Różnych ciekawostek, zagadnień, które po wyjaśnieniu pozwolą nam otworzyć się na to co nas otacza i czego doświadczamy jest w tej książce wiele, dlatego pozwolę sobie, w skrócie je wypunktować. Ale i tak to nie wszystko.
•Czy ludzie, których spotykamy w swoim życiu są przypadkowi?
•Zwierzęta jako symbole i znaki na naszej drodze.
•Melodie w naszym życiu - ile prawdy o nas jest w tym czego słuchamy?
•Co przekazują nam liczby ,nazwy,miejsca i konkretne rzeczy?
•Praca ze snem - świadomy sen.
I wiele innych ciekawych zagadnień poruszanych w charakterystyczny dla autorki sposób.
Simran stworzyła inspirującą, skłaniającą do przemyśleń, zmian i poszukiwań, a także do uważności i kontaktu z samym sobą książkę.
Nie myśl jednak, że jest to książka z tych , w której na siłę będziesz namawiany do stania się oświeconym, czy jak to się niestety często zdarza, autorka uważać się będzie za jedyną, najlepszą nauczycielkę, przewodniczkę, guru. Nic z tych rzeczy. Tu przemawia skromność, wrażliwość, miłość i mądrość.
Polecam Ci te książkę jeśli chcesz przeczytać coś zupełnie innego niż znane Ci do tej pory treści i nauczyć się porozumiewać z Wszechświatem.

więcej Pokaż mimo tovideo - opinia

Wiele osób głęboko wierzy w twierdzenie, że wszystko, czego doświadczamy ma głębsze znaczenie i zawsze dzieje się w jakimś konkretnym celu. Sama niejednokrotnie przekonałam się, że zdarzenie, które wydawało się końcem czegoś, otworzyło mnie na nowe możliwości i z perspektywy czasu okazało się wręcz błogosławieństwem. Simran Singh – pisarka, uzdrowicielka duchowa i wizjonerka w swojej publikacji „Rozmowy z Wszechświatem” przekonuje, że tytułowy Wszechświat prowadzi z nami nieustanny dialog. Musimy tylko otworzyć się na płynące od niego sygnały i przyjmować je z wielką uważnością, a będzie nam dużo łatwiej kierować swoim życiem. Zdarzało ci się kiedyś non stop napotykać te same liczby, np. na tablicach rejestracyjnych mijanych po drodze samochodów? A może jakaś książka „zawołała” cię z wystawy księgarni? Czy wiesz, że nawet zepsuty samochód, albo awaria w domu czy mieszkaniu mogą być wskazówkami wysyłanymi do ciebie przez Wszechświat? Może to brzmieć dość absurdalnie, ale po przeczytaniu tej książki i głębszym zastanowieniu, przyznaję, że zdecydowanie coś w tym jest. Jeśli lubisz nieoczywiste książki i często sięgasz po lektury, które wspomagają twój rozwój duchowy, zdecydowanie powinieneś/powinnaś zainteresować się tą pozycją.

Jeśli nie jest wam obca tematyka szeroko pojętej ezoteryki i jesteście ciekawi jak otworzyć się na sygnały, które wysyła wam Wszechświat, to sięgnijcie po propozycję literacką od @bialywiatr11 .
O czym jest książka „Rozmowy z Wszechświatem”? To kompendium wiedzy duchowej o każdym z nas, z podkreśleniem naszej wyjątkowości w oczach wszechświata. Postaram się wam tu opowiedzieć o tej niezwykłej książce, mało znanej, choć obecnej na polskim rynku już od 2015 r. Zaznaczam jednak na wstępie, że nie jest to lektura dla każdego. Książka wymaga skupienia i wiedza w niej zawarta niejednokrotnie wykracza poza nasze wierzenia i przekonania.

Rozdział pierwszy poświęca Simran pojęciu przebudzenia, co tłumaczy ona jako porzucenie dotychczasowego sposobu myślenia na rzecz ewolucji. Zachęca do przyjmowania i doświadczania przeróżnych emocji, zarówno tych negatywnych, jak i pozytywnych. Każda emocja bowiem kształtuje nasz charakter i poszerza świadomość. Zmiana zaczyna się od nas i tylko my sami możemy wykreować i ukształtować nasze życie w określony sposób. Kolejnym etapem zmian jest etap uzdrowienia, które może dokonać się jedynie poprzez zaakceptowanie swoich przeżyć i doświadczeń. Brzmi tajemniczo i niedorzecznie? Też tak najpierw pomyślałam ale wraz z kolejnymi rozdziałami wszystko staje się jasne.

Autorka zwraca także uwagę na powtarzalność liczb i dat w naszym życiu a tym samym na ich niezaprzeczalny wpływ na nie. Historia z jej życia związana z symboliką liczby 11, jaką przytoczyła, na początku wydała mi się naciągana. Jednak kiedy się nad tym chwilę zastanowiłam, uznałam, że coś w tym jest. W moim przypadku jest taki jeden miesiąc, którego szczególnie się obawiam i którego nie lubię, ponieważ odkąd sięgam pamięcią, był on czasem moich największych cierpień i smutków. Czy to przypadek? Być może. Aczkolwiek nie wiem tego na pewno.

Absolutnie zgadzam się też ze stwierdzeniem, że to zwierzęta wybierają nas, a nie my ich. Znaki i komunikaty, jakie daje nam Wszechświat są różnorakie i tylko od nas zależy czy je dostrzeżemy. . Zwierzęta, piosenki, książki czy imiona mają w naszym życiu znaczenie i mogą być rozumiane jako znaki poprzedzające ważne wydarzenia w naszym życiu i pomagające nam pogodzić się z tym, co ma nadejść.

W trakcie czytania dowiedziałam się, że autorka jest Hinduską, stąd też bytem, o jakim mówi jest Wszechświat, bądź też źródło (energia),a nie Bóg, jakiego my znamy. Ciekawe, prawda? Szczególnie zdziwiło mnie jej podejście od zmysłów, którym przypisuje znacznie większą rolę aniżeli współczesna nauka. Stwierdzenie „nie możemy pomóc nikomu, oprócz siebie” może rodzić pytania – ale jak to? Jednak w przypadku sytuacji, jaką opisała autorka, taka rada ma sens.

Opowieść o domu, w którym zgromadziła się zła energia, wręcz mnie przeraziła. Myślę, że każdy z nas zna takie miejsce, w którym zdarzyło się i nadal zdarza się coś złego. O takich miejscach mówi się, że są nawiedzone bądź przeklęte. Czy metoda autorki na oczyszczenie takich miejsc z negatywnej energii byłaby skuteczna także w przypadku miejsc, które ja znam? Warto by to kiedyś sprawdzić.

"Rozmowy z Wszechświatem" to książka, do której chce się wracać, by za każdym razem odkrywać w niej coś nowego. Nie jest z gatunku tych, które z przymusu przeczytamy i odłożymy na półkę. Przyznam, że ja potrzebowałam nieco więcej czasu niż zazwyczaj na przeczytanie tej książki i napisanie recenzji.

Sama teoria podana tu nam przez Simran zostałaby tylko czystą teorią, jednak dzięki przykładowym sytuacjom z pracy coacha i doradcy duchowego Shiram, urzeczywistnia, to co mówi.
...
Dlatego, jeśli czujecie, że w wasze życie wdarł się chaos, a wy potrzebujecie duchowej diagnozy i oczyszczenia, to sięgnijcie po ten poradnik. Sporo się z niego dowiecie. Część wiedzy was zaskoczy, z częścią być może się nie zgodzicie, ale na pewno nie pozostaniecie obojętnymi na jej przekaz. Za możliwość przeczytania i zrecenzowania książki dziękuję @bialywiatr11

Wszechświat jest pełen tajemnic i niespodzianek, na każdym kroku próbuje nam coś przekazać. " Rozmowy z wszechświatem. Wszystko co nas otacza, nieustannie do nas przemawia " to książka autorstwa Simran Singh. Autorka przekazuje nam w książce aby słuchać i obserwować cały Wszechświat, ponieważ cały czas do nas przemawia. Simran opisuje różne znaki, symbole oraz ile możemy się z nich dowiedzieć jeśli właściwie je rozczytamy. " Opanowanie tej umiejętności będzie jak zdobycie nowego zmysłu, jak dodatkowy wzrok - bez którego, chodzimy po omacku , we mgle".
Książka jest napisana momentami trudnym językiem ale nie ma problemu, żeby zrozumieć to co autorka chce nam przekazać. Możemy się naprawdę wiele nauczyć z tej książki. Czyta się ją dość szybko, przyjemnie. Jest naprawdę ciekawa i interesująca. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak Wszechświat się z nami komunikuje oraz jak odczytać to co chce nam przekazać polecam wam tą książkę ❤️

„Rozmowy z Wszechświatem” to zachwycająca propozycja literacka. Niezwykle wzbogacająca duchowo. Przepełniona miłością i akceptacją. Niebywale inspirująca. Znacznie poszerzająca mentalne horyzonty. Książka pozwala spojrzeć na to, czego doświadczamy, co nas spotyka z zupełnie innej perspektywy. Simran Singh w bardzo pasjonującym stylu zachęca do zmiany sposobu przyswajania rzeczywistości oraz dostrzegania znaków wysyłanych nam z Wszechświata. Jej znakomity wykład zniewala i daje do myślenia. Autorka przedstawia dosadne argumenty na poparcie swoich tez, posiłkując się autentycznymi przykładami, przez co staje się ogromnie przekonująca. Trafia w sedno. Nie maltretuje czytelnika podręcznikową manierycznością. Pisze w sposób bardzo przejrzysty i uporządkowany. Jedwabiście motywuje. Książkę czyta się z potężnym zaciekawieniem i poczuciem wewnętrznego umocnienia. „Rozmowy z Wszechświatem” to zjawiskowa pozycja wydawnicza, która zapewne poruszy niejednego pochlebcę duchowych podróży, metafizycznych doznań, a także wszystkich złaknionych oryginalnego wejrzenia w głąb siebie.
Polecam. Damiano

„Rozmowy z Wszechświatem. Wszystko co nas otacza, nieustannie do nas przemawia” autorstwa Simran Singh to druga książka otrzymana w ramach współpracy barterowej z Wydawnictwem Biały Wiatr (@bialywiatr11)

Praca, pęd życia, codzienne obowiązki, zdobywanie wykształcenia i mnóstwo innych spraw do ogarnięcia. Czy tak właśnie wygląda obecnie Wasze życie?
Moje w ostatnim czasie niestety tak. Praca, studia, sesja, przeprowadzka oraz skrawki czasu poświęcone rodzinie i oczywiście książkom. Zbyt wiele obowiązków, a doba niestety za krótka. Wszystko to wpływa w bardzo negatywny sposób na moją otwartość do życia czy ludzi. Gdy uda mi się wygospodarować chwilę wolnego czasu, zamiast wyjść z mężem do kina czy restauracji, wolę spędzić go pod kocem przeglądając media społecznościowe czy oglądając film/serial.

Dzięki lekturze książki autorstwa Simran Singh dotarło do mnie, że wszystko to, co obecnie dzieje się w moim otoczeniu, to jak wygląda moja codzienność, dzieje się po coś. Zrozumiałam, że analizując i otwierając się na bodźce z zewnątrz, zrozumiem tak naprawdę, czego pragnie ode mnie świat oraz to, co ja mogę od niego dostać. Książka wzbudziła we mnie same pozytywne emocje. Po przeczytaniu wiem, że na pewno w mojej codzienności zagości pierwsza z metod opisanych w książce pozwalająca na poznanie, uporządkowanie oraz połączenie wszystkich sygnałów oraz znaków otrzymanych z otoczenia.

Książka składa się z czterech części prezentując nam podstawy, elementy, integrację i duszę języka wszechświata. Każda część składa się z podrozdziałów uczących tego jak zrozumieć ten język, jak wyłapywać dane wiadomości przekazywane nam w życiu codziennym oraz jak obudzić się z letargu życia codziennego. Ważnym zagadnieniem opisanym w lekturze jest również fakt jak wyrażać i kierować swoje prośby tak, aby wszechświat udzielił nam niewerbalnej odpowiedzi i jak te odpowiedzi wyłapać. Część poświęcona elementom języka wszechświata pozwala nam przyporządkować znane już części zdania, znaki, symbole, miejsca, nazwy do naszych zachowań, emocji, uczuć. Dzięki temu łatwiej nam będzie to wszystko poskładać w całość i zrozumieć.
Autorka dostarcza nam także 3 metody pozwalające na łatwiejsze zbieranie i łączenie wszystkich elementów spotykających nas w codziennym życiu oraz zrozumienie sensu przekazanego właśnie w tych zdarzeniach.
Książkę polecam wszystkim zabieganym, zapracowanym osobom dzisiejszego świata. Niech lektura jej pozwoli Wam na zrozumienie siebie, swoich problemów, może przewartościowanie i zmianę celów oraz po prostu na odpuszczenie w momencie, gdy naprawdę nie warto tracić dobrej energii na coś, co może okazać się zbędnym dla Was.

Moje w ostatnim czasie...

Żyj. Oddychaj. Czuj. Doświadczaj. Jesteś życiem. Piękna Książka, do której na pewno będę wracać

Rozmowy z wszechświatem nie są dla wszystkich, ale jeśli czujesz, że potrzebujesz zmiany i czekasz na jakiś znak, to ta pozycja jest takim znakiem od wszechswiata. Wystarczy sięgnąć i zrozumieć przekaz.

• Rozwój osobisty
  • Lista zakupów