Możesz uzdrowić swoje ciało

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
All Is Well: Heal Your Body with Medicine, Affirmations, and Intuition
uzdrawianie, energia
joly_fh

Wiemy, że umysł wpływa na fizjologię ciała. Często emocje są przyczyną chorób. Uczucia takie jak gniew, strach, smutek, miłość, radość mają duży wpływ na nasze ciało. Gniew sprawia, że mięśnie napinają się, a naczynia krwionośne zwężają, a to utrudnia krążenie krwi i prowadzi do nadciśnienia. Radość i miłość powodują odwrotną rekcję w organizmie. W książce znajdziesz dokładny opis różnych chorób oraz przyczyny ich powstawania. Wszelkie informacje poparte są badaniami naukowymi oraz głęboką intuicją autorek.
Jeśli martwisz się o swoje zdrowie, to teraz możesz zrobić test składający się z prostych pytań i szybko ustalić co mówi Ci Twoje ciało. Z łatwością określisz przyczynę swoich dolegliwości, a dzięki obszernemu studium przypadku do każdej choroby poznasz sposoby na jej wyleczenie. W książce znajdziesz także tabelę, która pomoże Ci szybko zastosować odpowiednią dla Twojej przypadłości afirmację i powrócić do zdrowia. To przewodnik, dzięki któremu staniesz się świadomy osobistej mocy uzdrawiania własnego ciała. Odkryj i nazwij swoje emocje, znajdź przyczynę swojego bólu i ulecz się.
Ta książka łączy intuicyjną naukę Louisy L. Hay - jednej z głównych ikon, która zajmuje się rozwojem ludzkiej świadomości - oraz doświadczenie medyczne dr Mony Lisy Schulz. To łatwy do wykorzystania przewodnik służący do osiągnięcia zdrowia i dobrego samopoczucia, który analizuje Twój organizm zarówno od strony medycznej jak i intuicji.
Masz w sobie moc, która Cię uzdrowi.

źródło opisu: Studio Astropsychologii, 2013

źródło okładki: http://www.talizman.pl/moesz-uzdrowi-swoje-ciao-p-8712.html

ansomia | 2013-08-08
Przeczytana: 08 sierpnia 2013

„Możesz uzdrowić swoje ciało” to książka autorstwa Louise L. Hay, pisarki wielu bestsellerów, na całym świecie sprzedano ponad 50 milionów jej książek. Współautorką jest Mona Lisa Schulz, specjalista neuropsychiatrii, swój czas poświęca badaniom nad mózgiem i intuicją. Kobiety połączyły swoje siły i dzięki temu powstała ta pełna wskazówek książka.

Na półkach: Posiadam
Przeczytana: 26 września 2017