Mały Książę. Notatnik

Tłumaczenie: Henryk Woźniakowski
Wydawnictwo: Znak emotikon
inne
Ag2S

Wyjątkowy notes z pięknymi ilustracjami i cytatami z Małego Księcia. Jeśli sądzisz, tak jak lis, że mowa jest źródłem nieporozumień, wystarczy, że coś narysujesz.

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/

Monisiaakxd | 2019-01-30

Kilka razy do niej podchodziłam, mimo niewielu stron udało mi się przez nią przebrnąć może za 4 razem. Uznałam ją za taki klasyk, który przeczytać trzeba. Przeczytałam - beznadziejna. Powinna być lekturą w 4 podstawówki nie w gimnazjum, jest strasznie infantylna, taka bajeczka dla dzieci. Nie rozumiem tych wszystkich ochów i achów na jej temat.

marysiaXSA | 2018-03-28
Przeczytana: 2016 rok

książka w rewelacyjny sposób okazuje świat oczami dziecka... lecz równocześnie podchodzi do wielu tematów bardzo dojrzale. I nie jestem pewna do kogo ta opowieść była bardziej kierowana, dlatego też pewnie jeszcze przez wiele pokoleń będzie zachwycać.

yaana | 2017-02-08

Wspaniała książka, którą można czytać milion razy i zawsze jest tak samo piękna.

esa | 2016-05-23

Doskonały notatnik. Szyty. Kartki ani grube, ani cienkie. Po prostu idealne. Pięknie nadrukowane rysunki i cytaty z oryginalnej wersji książki. Format jak zeszyt. Wstążka służąca za zakładkę jest elegancka i fajna z pomysłu. Sporo miejsca na notatki. Po prostu doskonały w swojej formie notatnik, który powinien się spodobać nie tylko fanom "Małego księcia".

Przeczytana: 24 lutego 2016

W XXI wieku "Mały Książę" może nam przypomnieć o wielu ważnych wartościach. Prosty język utworu kontrastujący z głęboką symboliką...
Powiem po prostu, że każdy powinien przeczytać tą niepozorną "książeczkę".

Karolina | 2016-02-08

Więcej dorosłych powinno po nią sięgać :)

In_Heaven | 2015-10-25
Przeczytana: 10 października 2015

Niezwykła opowieść o najważniejszych wartościach, które towarzyszą nam w życiu. Miłość, przyjaźń, odpowiedzialność, a przede wszystkim prawda. Książka warta uwagi i rozmyślań.

szklane_oczy | 2015-07-15

Najpiękniejsza książka, jaką kiedykolwiek przeczytałam. Polecam dla każdego, bez względu na wiek.