Zsokowani

Tłumaczenie: Maciej Lorenc
Wydawnictwo: Vivante
The Juice Generation: 100 Recipes for Fresh Juices and Superfood Smoothies
soki, zdrowie, zdrowa dieta, smoothies

Wkręć się w zieloną rewolucję! Wzmocnij zdrowie, popraw wygląd i samopoczucie Przygotuj się na rewolucyjną transformację swego podniebienia. Najświeższe soki i najpożywniejsze smoothies dostarczą Twemu organizmowi ogromnej dawki energii, dodadzą Ci wigoru, rozświetlą cerę i rozjaśnią umysł. Poczujesz się lepiej, rozbłyśniesz pięknem i odzyskasz radość życia. Skorzystaj z ponad 100 przepisów...

Wkręć się w zieloną rewolucję!

Wzmocnij zdrowie, popraw wygląd i samopoczucie

Skorzystaj z ponad 100 przepisów na najlepsze soki i smoothies

Książka obfituje w praktyczne wskazówki dotyczące przygotowywania regenerujących i uzdrawiających napojów owocowo-warzywnych. Dzięki nim zanurzysz się w symfonii nieopisanie bajecznych smaków, odżywisz ciało i dostarczysz sobie energii na cały dzień. I już nie będzie Ci potrzebne espresso!

Zastosuj 3-fazowy program rewitalizacyjny

Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz pić soki, czy też towarzyszą Ci one od dawna, dzięki zawartemu w książce skutecznemu programowi w ciągu zaledwie 9 tygodni odnajdziesz drogę do pełnego zdrowia, pokonasz męczące dolegliwości, odkryjesz finezyjne doznania smakowe, a nawet odzwyczaisz się od cukru. Ale to jeszcze nie wszystko. Pijąc soki, odstresujesz się, zwolnisz tempo życia, schudniesz, a także dostarczysz organizmowi bogactwa antyoksydantów, fitoskładników, elektrolitów, mikroelementów, błonnika oraz kwasów omega-3.

Poznaj sposoby na efektywny detoks i wieczną młodość

Zsokowani to nie tylko porady dotyczące najskuteczniejszych sposobów na totalne oczyszczenie organizmu, ale także praktyczne wskazówki od takich celebrytów, jak: Blake Lively, Michelle Williams, Edward Norton, Jason Bateman czy Martha Stewart.

Poznaj najnowszy trend i dołącz do zsokowanych!

źródło opisu: www.illuminatio.pl

źródło okładki: www.illuminatio.pl

Shetani | 2015-11-21
Przeczytana: 21 listopada 2015

Fanką zdrowego odżywiania i świeżych soków jestem już od dawna. W naszym rynku wydawniczym od niedawna zaczęły się pojawiać książki z tego zakresu i ich liczba wciąż rośnie. Nie ukrywam faktu, że bardzo mnie to cieszy, ponieważ wiedzy nigdy dość, a takie pozycje zdecydowanie są potrzebne – zwłaszcza w dzisiejszych czasach. „Zsokowani” to kolejna publikacja tego typu, która jest naprawdę znakomita!
Przede wszystkim jest to 3-fazowy program, który ma nas zachęcić do wprowadzenia do swojej codziennej diety świeżych soków i smoothies. Ja akurat takiego programu nie potrzebuję, bowiem jest to stały element mojego życia, ale uwielbiam nieco poszaleć i czerpać inspirację z przepisów, które mogę w takich książkach znaleźć. A jest ich tutaj naprawdę sporo! Soki stanowią podstawę, ale jest też sporo o smoothies, zielonych koktajlach, a nawet mlekach roślinnych!
Książka ta będzie stanowiła doskonały poradnik dla osób, które stopniowo chcą wprowadzać soki do swojej diety. Znaleźć tutaj można...

Kasia | 2015-11-04
Przeczytana: 04 listopada 2015