Paryż. Last Minute

Wydawnictwo: Pascal

Paryż, niegdyś mekka artystycznej cyganerii, to wielka, ruchliwa metropolia pod kościstą wieżą Eiffla. Widok na Sekwanę z jednego z wielu mostów o świcie, biała kopuła bazyliki Sacré-Caur na szczycie Montmartre w zachodzącym słońcu, monumentalny La Grande Arche de La Défense, muzea, knajpy, teatrzyki, zaułki, zieleń parków, chrupiące croisanty. Kiedy nosi po świecie, niezbędny jest przewodnik. Na beztroskie wakacje, również z biurem podróży, najlepiej wybrać mały, lekki, kolorowy przewodnik z nowej serii Pascala LAST MINUTE. Mieści się w kieszeni lub torebce i nie przeszkadza ani w zwiedzaniu, ani w kawiarni, ani na plaży. Można go szczególnie docenić, poszukując konkretnych wiadomości lub wytyczając marszrutę zwiedzania. zawiera kolorowe mapki, fotografie i informacje dobrane w takiej ilości, by wiedzieć, gdzie się jest i co warto zobaczyć, a także informacje: gdzie przenocować i zjeść, gdzie się bawić, dokąd udać się na zakupy. Żadnego gadulstwa. Same konkrety

książek: 52036
Edyta | 2015-12-27