Niebezpieczne zbliżenie

2011-08-11
2011-08-11
Alicja Marcinkowska
niebezpieczne zbliżenie wypadek katastrofa

Rozbity samolot, groźne góry, żadnych widoków na przeżycie. I w tych ekstremalnych warunkach między bohaterami rodzi się uczucie, a także pytanie- Co się stało, że samolot rozbił się? Polecam, czyta się szybko i lekko.

Rozbity samolot i dwoje ludzi, którzy są zdani tylko na siebie. Kilka dni w ekstremalnych warunkach wystawia ich na ciężką próbę. W dodatku pojawia się uczucie,tak silne,że nie sposób się przed nim bronić. Wszystko mi się tutaj podobało. Przeczytałam jednym tchem. Polecam!

Lekka książka na urlop, chociaż koniec łatwy do przewidzenia.

Lekka książka na urlop, chociaż koniec łatwy do przewidzenia.

Autorka jak zwykle nie zawiodła. Znajdziemy to co zawsze w jej książkach: romans, intrygę, miłość i przyjaźń. Główni bohaterowie rozbijają się samolotem w górach i mimo iż nie przepadali za sobą, muszą teraz nie tylko być ze sobą 24 godziny na dobę ale jeszcze troszczyć się o siebie i współpracować by przeżyć. Oczywiście takie doświadczenia zbliżają. Tu aż za bardzo... Ich gorące uczucie w czasie zabójczego mrozu czasem denerwowało. W rzeczywistości myślę, ze takie warunki ostudziłyby każdego pożądanie. Ale zakończenie mi się podobało. Gdy się okazało, że rozbity samolot był wynikiem sabotażu to do samego końca nie domyślałam się kto za tym stał. Plus za praktyczność i pomysłowość głównej bohaterki :)

Naprawdę przyjemna historia. Jedna z lepszych tej autorki. Trochę dreszczyku emocji, sporo uczucia i gorącego romansu - jak na panujące warunki ;) A zakończenie - niezłe - chociaż już wcześniej byłam go prawie pewna ;)
Polecam - czyta się szybko, przyjemnie i bez wysiłku.

Polecam - czyta się szybko, przyjemnie i bez wysiłku.

Całkiem fajna książka do przeczytania w jedno popołudnie.

Główni bohaterowie nie pałają do siebie sympatią, ale katastrofa samolotu i konieczność przeżycia w ekstremalnych warunkach sprawia, że między nimi rodzi się miłość. Dosyć banalne, ale w sumie całkiem przyjemnie się czytało.
Nie jest to literatura wysokich lotów i najpewniej za tydzień już nie będę wiele pamiętać, ale jeśli ktoś szuka trochę bardziej rozbudowanego harlequina, "Niebezpieczne zbliżenie" będzie w sam raz.

Plus za dosyć zaskakujące zakończenie.

Całkiem fajna książka do przeczytania w jedno popołudnie.

bardzo ciekawa książka - fabuła rożni się od typowych romansów :) Podobała mi się intryga i oczywiście rozwiązanie.

Już po pierwszych rozdziałach wiedziałam, że tego "dzieła" nie skończę. I nie byłam w stanie. Beznadziejne oderwane od rzeczywistości romansidło z tanimi,kiczowatymi opisami scen erotycznych. Takiej literaturze mówię zdecydowane nie !

Może książka nie jest rewelacyjna ale trafiła w moje ręce w odpowiednim momencie.

Zaciekawiła mnie i wciągnęła, wiem, wiem, każdy ma swój gust ale akurat mnie klimat powieści pasował. Polecam.

• Romans
  • 2010
  • Linda Howard
  • Pozostałe
  • Babskie czytadła

Dodaj cytat z książki Niebezpieczne zbliżenie