Addendum AD 9/11

Wydawnictwo: Novae Res
MzHyde

Kto jest naprawdę winny wydarzeń z 11 września 2001 roku? Co ma z tym wspólnego miejsce zwane Behemian Grove? Czym jest nadchodzący Nowy Porządek Świata? Na te pytania odpowie ta książka. Powieść z gatunku political fiction ukazuje nam Amerykę przed i po ataku terrorystycznym na World Trade Center. Pokazuje, jak świat został zmanipulowany przez ludzi żądnych władzy i pieniędzy. Książkę...

Książkę wyróżniają wartka akcja, dobra fabuła, barwni bohaterowie, świetne dialogi. Jest to obowiązkowa lektura dla amatorów dobrej sensacji.

źródło opisu: http://zaczytani.pl/

źródło okładki: http://zaczytani.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!